Potrzebujesz pomocy lub porady? zadzwoń! 669 077 305

Twój koszyk: 0 produktów, suma 0,00 zł

Blog

Fototapeta ze zdjęcia nowym trendem w aranżacji wnętrz

Fototapeta ze zdjęcia to dość kontrowersyjny, lecz jednocześnie bardzo popularny trend w aranżacji wnętrz domów i mieszkań. Piszemy dziś o tym, jak ją dobrze dostosować do swoich potrzeb i nie zostać posądzonym o kiczowaty gust.     Zdjęcie na ścianie   Niemal każdy z na... więcej »

Fototapety dla dzieci - czy warto rozważyć?

  Urządzanie pokoju dziecięcego to zarówno wielkie wyzwanie, jak i dobra zabawa. Jak go ciekawie zaaranżować? Czy fototapety dla dzieci do dobry i bezpieczny pomysł? Zapraszamy do przeczytania naszego materiału na ten temat.     Pokój marzeń   Pomieszczenie, ... więcej »

Mapa polityczna na ścianę - komu będzie przydatna?

  Niektóre motywy i wzory fototapet są bardziej popularne od innych; do takich należy mapa polityczna. Kto i dlaczego wiesza ją na ścianie? Zapraszamy do nowego wpisu.     Akcja edukacja   Popularność mapy politycznej jako wzoru fototapety bierze się przede wszystki... więcej »

Napis na ścianę jako element dekoracyjny? Dlaczego nie?

  Napis na ścianę kojarzy się głównie z aktami wandalizmu, nie z ozdabianiem pomieszczeń. Czy jest możliwe, aby zdobił, zamiast szpecić? Jak się z nim obchodzić? Postaramy się podpowiedzieć.   W czym rzecz?   Napis na ścianie jest uznawany za dość kontrowersyjną metodę oz... więcej »

Tapety ścienne 3d - jak je dobrze wykorzystać?

Tapety ścienne 3d to kontrowersyjny temat wśród osób zajętych urządzaniem swojego wnętrza. Jakie są plusy i minusy ich zastosowania oraz w jakich pomieszczeniach się sprawdzą? Postaramy się rozważyć wszystkie ich aspekty.     Tapety na ścianę - dlaczego nie w 3d?  ... więcej »

Naklejki na szafę sposobem na nowy mebel

  Zakup nowych mebli jest sporym wydatkiem, który może nadwyrężyć budżet niejednej rodziny. Czy naklejki na szafę mogą je odnowić niskim kosztem? Jak to zrobić? W dzisiejszym wpisie postaramy się podpowiedzieć.     Naklejka niejedno ma imię   Naklejki na szafę koja... więcej »

Tapety zmywalne - łatwy sposób na czyste ściany

  Zachowanie czystości w mieszkaniu bywa wyzwaniem;tapety zmywalne są świetnym sposobem na ułatwienie sobie czynności związanych ze sprzątaniem i dbaniem dom. Jak dokładnie?     Pomieszczenia wysokiego ryzyka   Sprzątanie należy do obowiązków, które są nielub... więcej »

Fototapety do salonu – doskonały sposób na urozmaicenie codzienności.

Fototapety do salonu to tak samo dobre rozwiązanie, jak fototapety do sypialni czy do kuchni. Podobnie jak w przypadku pozostałych pomieszczeń w naszym domu, fototapeta sprawdzi się jako element dekoracji również w pokoju dziennym. Dzięki odpowiedniej fototapecie każda nawet prozaiczna czynno... więcej »

Naklejki na drzwi - jak je oryginalnie wykorzystać?

Naklejki na drzwi to dekoracja znana od dawna i kojarząca się głównie z dziecięcym pokojem. Tymczasem, w ostatnich latach ich wzory i kolory nabrały zupełnie innego stylu i mogą stanowić bardzo gustowną ozdobę pomieszczenia. Drzwi i wrota Przyzwyczailiśmy się do myśli, że naklejki na drzw... więcej »